ЗАТ «ХЛІБ КИЄВА»: Новообрана київська влада лякає столичних підприємців Інтерполом

11:15, 26 квітня 2006
Останні події
0 0

У четвер, 27 квітня 2006 року, запрошуємо на 11:00 в інформаційну агенцію УНІАН (вул. Хрещатик, 4), де відбудеться прес-конференція Генерального директора ЗАТ „Хліб Києва” Олега Пономарьова, Голови Правління ВАТ „Київхліб” Петра Пархоменко, Голови Правління ЗАТ „Київмлин” Володимира Почепа на тему: «Небезпека перерозподілу столичного бізнесу новообраною київською владою»

Нова столична влада погрожує ЗАТ «Хліб Києва».

Підприємство було засноване у 2004 році за рішенням Київської міської ради з метою створення єдиного комплексу з виробництва та реалізації у столиці хлібобулочних виробів, а також для підтримки стабільної ситуації на цьому ринку.

Найголовнішим досягнення підприємства є створення системи координації діяльності ЗАТ «Київмлин» та АТ «Київхліб». Впровадження механізмів управління, планування і контролю за фінансово-господарською діяльністю обома компаніями у комплексі дало змогу не просто покращити фінансовий стан підприємств, що жили за дотаціями міста, а й створити належні умови до їх подальшого розвитку.

Олег Пономарьов вважає, що закиди з боку новообраної київської влади щодо ЗАТ «Хліб Києва» пов’язані з бажанням збільшити сфери їхнього впливу за рахунок уже існуючих успішних підприємств міста. 

Додатки за телефоном: 8 063 767 06 67

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter