Собор слов`янських народів Білорусі, Росії і України 10-11 квітня в Мінську обрав нове керівництво, до складу якого включені народний депутат України Петро ТОЛОЧКО, віце-президент Російської академії соціальних наук Михайло КОДІН і голова Федерації профспілок Білорусі Леонід КОЗІК.

Як повідомляв УНІАН, раніше співголовами Собору з боку України були народний депутат Борис ОЛІЙНИК, з боку Росії - екс-спікер Держдуми РФ Геннадій СЕЛЕЗНЬОВ, з боку Білорусі - Леонід КОЗІК.

Як уточнив член Ради Собору слов`янських народів Сергій КІЯШКО сьогодні на прес-конференції в УНІАН, у питанні про новий склад керівництва Собору учасники виходили з принципу рівного представництва сторін.

За його словами, обрано також новий склад Ради Собору. До її складу ввійшли 60 чоловік, зокрема, голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН, міністри культури Росії і Білорусі Олександр СОКОЛОВ і Володимир МАТВЕЙЧУК, а також керівники підприємств, ректори вищих учбових закладів, громадські діячі і депутати національних парламентів.

У свою чергу, співголова Собору слов`янських народів П.ТОЛОЧКО зазначив, що головною метою міжнародної організації є об`єднання слов`янських народів у зв`язку із загрозою «втрати своєї історичної і культурної ідентичності».

Як повідомляв УНІАН, Другий Собор слов`янських народів Білорусі, Росії і України проходив 10-11 квітня в Мінську. В його роботі взяли участь більш як 500 делегатів - депутати Держдуми РФ, Верховної Ради України, Палати представників Національних Зборів Білорусі, діячі науки і культури, представники бізнесу, політичні і громадські діячі, представники духівництва.

Делегати Собору прийняли політичну заяву, в якій закликали розпустити Гаазький трибунал і виступили проти втручання Заходу у внутрішні справи інших країн.

 

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram