25 березня 2006 року пішов із життя директор ТОВ "Хостмайстер", адміністратор українського інтернет-домену .UA, жива легенда українського Інтернету Борис Мостовий.

 Колектив компанії «Хостмайстер» хоче наголосити, що незважаючи на непоправну втрату, український Інтернет-домен .UA й надалі працюватиме стабільно.

 Компанія «Хостмайстер» - це не лише людина в обличчі Бориса Мостового, який, без сумніву, був харизматичною особистістю, це також і колектив соратників. Над розбудовою українського сегменту Інтернету працює багато людей, які постійно підтримують його на високому технічному рівні.

Місія компанії «Хостмайстер» полягає в тому, щоб:

- власним досвідом продемонструвати можливість ведення в Україні прозорого, законного та формалізованого бізнесу високих технологій;

- забезпечувати  домену .UA стабільну роботу;

- сприяти розвитку бізнес-культури та поваги до  інтелектуальної власності в Інтернет просторі Україні.

Колектив компанії «Хостмайстер» наголошує, що місія компанії на Інтернет ринку України змінена не буде. Так само не буде змінено і правила ведення бізнесу з делегування доменів. Компанія «Хостмайстер» і надалі буде проводити політику відмежування від політики та великого бізнесу. Взяття під тотальний контроль  Адміністратора домену .UA негативно вплине на права свободи слова в українському сегменті мережі Інтернет, унеможливить плюралізм поглядів та думок, створить правила, які діятимуть в інтересах певної групи людей, що є неприпустимим не лише для Інтернету, а й для всього українського соціуму.

Компанія «Хостмайстер» надалі продовжує працювати над удосконаленням технічних можливостей для роботи домену .UA без збоїв,  використовуючи  сучасні досягнення науки та технологій, а також досвід міжнародних колег. Крім цього компанія продовжує працювати над покращенням умов роботи користувачів та реєстраторів, як вона це робила з моменту заснування  в  2001 році.

Прес-служба

ТОВ «Хостмайстер»

тел.(044) 451-7456

Email: info@hostmaster.net.ua

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram