Правоохоронці не вважають, що вчорашній вибух у приміщенні по вул. Сумській, 39  у центрі Харкова можна трактувати як теракт чи то замах на життя людей. Про це сказала в інтерв’ю кореспонденту УНІАН керівник Центру громадських зв’язків Управління МВСУ в Харківській області Лариса ВОЛКОВА, коментуючи подію, що сталася у вівторок, 21 березня, близько 20-ї години. “Справа порушена за ознаками ст.296 ч 4 Кримінального кодексу “хуліганство”, і підстав трактувати подію як теракт чи замах на життя людей у правоохоронців немає”, - сказала вона.

За словами Л.ВОЛКОВОЇ, вибух стався на першому поверсі  6-поверхового будинку, де розміщене кафе., а всі інші приміщення, в тому числі і офіс Партії регіонів знаходяться на 2-му поверсі. Тому не можна вважати, що дії були  спрямовані на якусь конкретну організацію, наголосила керівник ЦГЗ. Що стосується представника Партії регіонів Євгена КУШНАРЬОВА, зазначила Л.ВОЛКОВА, то “він не звертався до правоохоронців із заявою як постраждалий, заяви від нього немає”.

Як повідомляв УНІАН, з посиланням на ЦГЗ, у приміщенні 6-поверхового будинку по вул. Сумській, 39, де вчора стався малопотужний вибух, знайдено залишки вибухового пристрою. За даними ЦГЗ, внаслідок вибуху, який охарактеризовано як “малопотужний”, ніхто не постраждав, матеріальних збитків не нанесено. Експертами встановлено, що “вибуховий пристрій був виготовлений саморобним способом”. “Маса пороху”, який було використано для його виготовлення “незначна”.

На місці події встановлено, повідомляє ЦГЗ, що вибух стався “на сходовій клітині 1-го поверху 6-поверхового будинку, поблизу запасного виходу у двір неподалік від ліфтової шахти. Експертами з місця події вилучено залишки вибухового пристрою. Проведеним лабораторним аналізом визначено вид вибухової речовини – димний порох”. Вибуховий пристрій був виготовлений саморобним способом, маса пороху, який було використано для його виготовлення,  незначна. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками ст.296 ч 4 КК України. Провадяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до споєння вибуху.

Представники Партії регіонів, до яких звернувся кореспондент УНІАН, подію трактують, як “вибух в офісі Партії регіонів”. За інформацієї, виставленою на сайті обласної організації ПР, у момент вибуху неподалік знаходився керівник виборчої кампанії ПР Євген КУШНАРЬОВ, який  в цей час з охоронцями вийшов з приміщення будинку. Біля виходу вони пропустили жінку, яка входила у будинок знадвору. Після того як жінка пройшла і стався вибух “досить потужної сили”, - зазначає у своєму коментарі голова міської організації ПР Олександр КРИВЦОВ. Він повідомляє, що “у Євгена Петровича ніяких помітних тілесних ушкоджень немає. Він певний час побув у себе в кабінеті, скаржився на шум у вухах, на важкий стан голови. Потім він прийняв рішення, як і планував, виїхати на підготовку до ефіру, щоб не зірвати теледебати”.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram