Луценко передав харківським ЗМІ списки кандидатів у депутати місцеих рад, котрі мали судимості

12:25, 20 березня 2006
Останні події
1 0

Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО під час перебування у Харкові передав журналістам списки кандидатів у депутати місцевих рад, котрі мали судимості. Як передає кореспондент УНІАН, ці списки міністр передав у розпорядження Медіа-групи “Об’єктив”. 

Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО під час перебування у Харкові передав журналістам списки кандидатів у депутати місцевих рад, котрі мали судимості.

Як передає кореспондент УНІАН, ці списки міністр передав у розпорядження Медіа-групи “Об’єктив”.

“У чотирьох кандидатів у депутати Харківської міськради були судимості, ще четверо й нині під слідством. Із кандидатів у обласну раду були засуджені 15 чоловік, досі під слідством – 12”, - наводить слова Ю.ЛУЦЕНКА інтернет-видання “Об’єктив”, які міністр сказав у прямому ефірі місцевого телеканалу.

За словами Ю.ЛУЦЕНКА, до кандидатів із погашеними судимостями у міліції немає ніяких претензій, це, швидше, питання моралі - чи можна обирати до органів влади тих, хто був засуджений чи знаходився під слідством за тяжкі злочини чи, наприклад, махінації з бюлетенями на виборах 2004 року.

Як повідомляв УНІАН, нещодавно до керівника харківської обласної міліції Ігоря РЕПЕШКА з проханням оприлюднити списки кандидатів із судимостями звернувся створений на Харківщині Громадянський блок Віталія Кличка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter