Вадим Рабінович заявляє, що французький суд на його вимогу заарештував нерухомість Льовочкіних (відео)

14:29, 12 лютого 2018
Останні події
87 0

Київ. 12 лютого. УНІАН. Народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович заявляє, що французький суд на його вимогу заарештував нерухомість сім'ї заступника голови фракції «Опозиційний блок» Сергія Льовочкіна в місті Сен-Жан-Кап-Ферра.

Про це Рабінович заявив на прес-конференції в УНІАН.

«Багато років нашу країну грабують за одним і тим самим принципом: приходить якась влада, набирає, обкрадає півкраїни і потім їде, і за кордоном - у європах, америках, антигуах - будуються величезні замки, вілли, і все це відходить. Потім вони змінюються. За 26 років життя жодного разу ніхто не посягнув на святе: те, що вже вивезено, вони там прожирають», - сказав він.

Депутат повідомив, що суд у Ніцці заарештував на його вимогу «маєтку сімейки Льовочкіних» і продемонстрував відповідні документи. «Ці маєтки вказано разом з вартістю. Перший, який я заарештовував, виявився 40 млн євро. Але поруч виявився другий ще, за 10... Одна єдина сімейка, один єдиний будинок - майже 2 мільярди (гривень - УНІАН) вкладено. Я заарештував цю суму», - заявив Рабінович.

Парламентарій додав, що французький суд «зрозумів, що у сім'ї, яка ніколи в житті не працювала в бізнесі, а тільки главами адміністрацій, не може бути на один будинок 2 мільярди».

Він висловив надію на повернення цих грошей у бюджет України. «Я подав до суду, і там написано в судовому рішенні - на користь держави Україна... Ми повинні тепер методично позабирати всі ці маєтки», - наголосив депутат.

За його словами, така робота вже почалася щодо п'яти країн. «Ви не уявляєте, яка сума вимальовується. Ми повернемо до бюджету 200 млрд вже протягом цього року», - заявив Рабінович.

Він звернувся до Національного антикорупційного бюро України, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України щодо необхідності проведення роботи для повернення грошей в Україну, а генерального прокурора України він закликав взяти цю справу під контроль.

«Ці 2 мільярди, я вимагаю від прем'єр-міністра, щоб ці гроші пішли тільки на індексацію пенсій і зарплат. Особливо, військовослужбовцям», - наголосив парламентарій.

Рабінович заявив, що спільно з відповідними спецслужбами готовий працювати над подальшим поверненням активів у бюджет країни.

Крім того, він повідомив, що планує зустрічі з суддями у Франції та Італії. «Ми там теж накопали дуже цікавого персонажу нашої політики. Я намагаюся це довести... Ніколи ще такого прецеденту не було», - додав депутат.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter