Українські мандрівники цієї зими планують перетнути Атлантичний океан на вітрильному катамарані (відео)

18:13, 01 листопада 2017
Останні події
184 0

Київ. 1 листопада. УНІАН. Українські мандрівники планують здійснити подорож через Атлантичний океан із Кабо-Верде (держава на островах Зеленого Мису в Атлантичному океані) до Куби на вітрильному катамарані з 2 грудня 2017 року до 13 січня 2018 року.

Про це повідомив мандрівник і мореплавець, засновник агентства подорожей «Aleksandr Travel» Олександр Солярчук у ході прес-конференції в УНІАН.

«Ми (дружина Солярчука і троє попутників - УНІАН) вилітаємо на Кабо-Верде 1 грудня, 2 грудня ми вже заселяємося на катамаран, готуємося до виходу і виходимо. Фінішуємо ми на Кубі 13 січня», - сказав Солярчук.

Він зазначив, що це буде третій трансатлантичний перехід для їхньої команди. Вони вже здійснювали такі подорожі в 2015 році й на початку 2017 року.

Цю трансатлантичну подорож тривалістю 6 тижнів буде здійснено за таким маршрутом: острови Кабо-Верде - о.Сент-Люсія - острови Карибського басейну - Ямайка - Куба.

Солярчук повідомив, що наразі на катамарані з чотирма двомісними каютами, який вони орендують, є ще три вільних місця. Частка одного учасника подорожі становить не менше 2 тис. євро, без урахування авіаперельотів, зв'язку та харчування.

«Наш перехід, який був цього року..., у нас були на борту практично всі бізнесмени і підприємці. Багато хто говорить, що це змінило їхнє життя, змінило підхід до бізнесу, до життя», - поділився Солярчук.

Він повідомив, що завдяки спеціальним приладам у команди завжди був супутниковий зв'язок. Крім того, за словами Солярчука, у них були два аналітика погоди на березі, які давали рекомендації з берега.

Довідка УНІАН. Агентство «Aleksandr Travel» займається організацією подорожей світом на вітрильних яхтах і катамаранах і має успішний досвід подорожей у багатьох країнах, зокрема в Італії, Іспанії, Франції, Хорватії, Чорногорії, Греції, Туреччині та інших. За всю історію існування агентства сформовані ним екіпажі на чолі із засновником і власником Олександром Солярчуком, який виступає шкіпером під час подорожей, здійснили вже два переходи через Атлантичний океан (у 2015 та 2017 роках).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter