В таборі "Лазурний" мало місце не отруєння дітей учасників АТО, а інфікування - заява ПрАТ "Приазовкурорт" (відео)

18:18, 27 липня 2017
Останні події
188 0

Київ. 27 липня. УНІАН. В липні в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лазурний» у Бердянську мало місце не отруєння дітей учасників АТО, а інфікування бактерією Клебсієла.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила заступник генерального директора з медичної частини ПрАТ «Приазовкурорт» Ірина Сисоєва.

Вона зазначила, що дитячий заклад працює з цього року. «В дитячому таборі мало місце інфікування дітей умовно патогенною флорою - бактерія Клебсієла, що привело до клінічних проявів у вигляді гастроентерита», - наголосила Сисоєва.

Заступник гендиректора зазначила, що такі висновки лабораторного центру СЕС. «Джерелом зараження був персонал їдальні, котра є в оренді, і орендар самостійно контролює санітарний режим», - додала вона.

Ірина Сисоєва наголосила, що «сьогодні йде передача їдальні іншому орендатору, і вже завтра приготування їжі буде здійснювати інший орендатор».

«Адміністрація ПрАТ «Приазовкурорт» просить вибачення в адміністрації міста Дніпро та в батьків дітей, що захворіли, і ми розуміємо свою відповідальність за те, що сталося», - зауважила вона. Сисоєва нагадала, що захворіли 46 дітей, з них 22 було госпіталізовано менш ніж на добу.

За її словами, всіх дітей після цього випадку відправили додому, таким чином, вони замість 21 дня відпочивали лише 11.

В свою чергу, громадський експерт з питань організації роботи рекреаційних та оздоровчих закладів Євген Охрименко зазначив, що якби «персонал їдальнo дотримувався технології і гігієни», то цей мікроб не проявився б. «Якщо дотримуватися елементарних правил технології приготування і подання їжі, то цього б не відбулося», - зазначив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter