IT-розробники презентували оновлений український поштовий сервіс INET.UA з високим рівнем захисту конфіденційності даних (відео)

14:39, 30 травня 2017
Останні події
214 0

Київ. 30 травня. УНІАН. Група компаній «Адамант» презентувала оновлену версію безкоштовної поштової скриньки INET.UA, орієнтовану на український інтернет-сегмент, особливістю якого є високий рівень захисту конфіденційності даних користувачів.

Як повідомив засновник «Адамант», голова правління громадської організації «Національна Асамблея України» Іван Пєтухов на прес-конференції в УНІАН, на даний час інтернет-ресурс працює у тестовому режимі.

«Ми презентуємо оновлений безкоштовний поштовий сервіс, який ми останніми місяцямиі доопрацювали для зручності та безпеки наших клієнтів... Сам сайт ще в розробці», - сказав він.

За словами Пєтухова, на даний час розробники компанії «Адамант» працюють над створенням однойменного порталу, який об'єднає інформаційно-аналітичний та аудіо-візуальний контент.

Засновник «Адаманта» додав, що поштовий сервіс INET.UA функціонує ще з початку 2000-х років, тому інтерфейс цього майданчика був незручним і потребував доопрацювання.

Технічний директор групи компаній «Адамант» Володимир Підгорний пояснив, що представлений поштовий сервіс створений виключно для громадян нашої країни. Так, на даний час реєстрація в поштовій скриньці INET.UA доступна лише для користувачів з України, проте використовувати послуги сервісу можна з будь-якої точки світу.

«В сучасних реаліях довелося сам сервіс, принаймні, поки що в тестовому режимі, обмежити для реєстрації користувачів виключно українських провайдерів і операторів. Користуватися сервісом можна звідусіль, але от реєстрація прикрита таким чином», - сказав він.

Іншою особливістю даного сервісу, за словами Підгорного, є те, що користувачам не потрібно ідентифікуватися за допомогою мобільного телефону, сервіс не збирає дані про місце розташування клієнтів, а також дозволяє їм використовувати цифровий підпис і механізми шифрування для захисту важливої інформації.

«Користувач, який використовує сервіс, є максимально анонімним», - сказав Підгорний.

Техдиректор додав, що цей сервіс адмініструє громадська організація, а серверне обладнання знаходиться за межами України. Представники компанії «Адамант» не уточнили, де саме, проте підкреслили, що не в Росії.

Підгорний повідомив, що скринька INET.UA надійно захищена від спаму (фільтрує 80-90% «небажаних» листів) і DDos-атак.

Присутній на прес-конференції голова Інтернет асоціації України Олександр Федієнко додав, що цей поштовий сервіс міг би послужити альтернативою заблокованим в Україні російським ресурсам країни-агресора.

«На жаль, в Україні не так багато майданчиків, де наші громадяни могли б розміщувати свої електронні поштові акаунти... Тому я закликаю всіх переходити на ті майданчики електронної пошти, які вже існують у нашій країні», - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 15 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про продовження на рік санкцій проти Росії, згідно з яким в Україні буде заблоковано доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту «1С». Доступ до російських соціальних мереж буде обмежений у зв'язку з блокуванням всіх ресурсів сервісу Mail.Ru Group. Під дію санкцій підпадають сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

За оцінками голови Інтернет асоціації України Олександра Федієнка, оператори не зможуть швидко заблокувати зазначені ресурси, оскільки це складна процедура, що вимагає великих фінансових затрат.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter