22 квітня відбудеться офіційне відкриття XVIII ножового шоу "Сталева грань"

18:00, 18 квітня 2017
Останні події
142 0

Захід пройде у виставковому центрі АККО Інтернешнл (Київ, проспект Перемоги, 40Б. Парк ім. Пушкіна).

Перший день роботи XVIII ножового шоу "Сталева грань" буде присвячений Дню Землі, який відзначається 22 квітня. Орієнтовно о 10.00 на відкритому майданчику перед ВЦ АККО Інтернешнл майстри з «Кузні Петра", Центру традиційного ковальських ремесла, Кременчуцької спілки ковалів Полтавщини, а також ковалі з інших куточків України почнуть свої майстер-класи.

Особливою подією в програмі майстер-класів ковалів буде виготовлення спеціальних інструментів для учасників експедицій-полярників, які працюють на ст. ім. Вернадського. Представники НАНЦ України братимуть участь у відкритті «Сталевий Грані» і особисто з рук ковалів отримають потрібні полярникам інструменти.

Також протягом двох днів будуть проходити навчальні майстер-класи та змагання. До участі запрошуються бажаючі випробувати себе в майстерності кування і добування вогню.

Орієнтовно о 11.00 в рамках ножового шоу почне свою роботу шоу-програма в залі виставкового центру. Представники українського козацтва, реконструкторских об'єднань, шкіл історичного фехтування, спортивних федерацій та клубів, виступлять з показовими номерами і проведуть інтерактиви з дорослими і дітьми.

Крім того, на «Сталевій грані» будуть проведені навчальні семінари та майстер-класи з багатьох актуальних тем як для дорослих, так і для дітей: будуть порушені питання самозахисту, першої долікарської допомоги, проведено заняття з військової підготовки. Всі майстер-класи та семінари в рамках шоу проводяться інструкторами безкоштовно.

Традиційно для Ножового шоу місто майстрів відкриє свої двері для всіх бажаючий і глядачі зможуть спробувати себе в якості гончара, коваля, заточника і ін. Відвідувачів чекає маса різноманітних виступів та конкурсів з призами.

Повна програма XVIII ножового шоу «Сталева грань»:

http://steeledge.com.ua/ru/program/

Адреса: ВЦ АККО Інтернешнл (Київ, проспект Перемоги, 40Б. Парк ім. Пушкіна).

Графік роботи XVIII ножового шоу «Сталева грань»:

22 квітня: 10.00 - 19.00 (на відкритому майданчику) (11.00 - 19.00 в залі);

23 квітня: 10.00 - 18.00.

Акредитація ЗМІ обов'язкова. Телефон: (066) 172 17 85

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter