Катя Chilly: перший, великий, особливий концерт 7 червня в Києві

18:03, 03 травня 2017
Останні події
353 0

Катя Chilly - один з найяскравіших феноменів української, а можливо і світової музики. Співачка-нонконформіст, що руйнує стереотипи так званого «формату», її неможливо сплутати з кимось іншим. Де в ній, такій маленькій, тендітній, вміщається стільки голосу, стільки різних голосів - невідомо. Але ця синергія перетворюється в дивовижну і тендітну квітку незвичайною музики.

Катя Chilly - одна з перших співачок, яка стала популярна і впізнавана, завдяки об'єднанню автентичного українського мелосу та музику в стилі hi-tech ще кілька років тому. Через деякий час, «на піку» своєї популярності і до розчарування своїх прихильників, Катя Chilly раптом зникла ... А потім також несподівано з'явилася на «сліпих прослуховуваннях» одного з популярних музичних ТВ-проектів, приголомшивши своїм виступом і експертів, і глядачів. У створеному нею музичному світі переплелися фольклорні мотиви, народні пісні, суперсучасна музика з електронним поліритмічним начинням і унікальний спосіб подачі вокалу з елементами оперного співу. Все це разом - створює незабутнє враження у глядачів.

«Немов пробуєш щось прохолодне, сонячне та гіркувате одночасно. Неясно чому, але тут скляні та металеві конструкції не руйнують лляну та дерев'яну естетику, а навпаки - підкреслюють її виразність. І цей зв'язок зворотній, навіть в неживі речі входить - життя, "- так коментують глядачі свої незвичайні і яскраві емоції, пережиті під час виконання пісень дивовижною, цікавою і несподіваною Катя Chilly: https://www.youtube.com/watch?v = j-bhKg_4Ezg

Перший, великий, особливий концерт Катя Chilly відбудеться в Києві 7 червня в Києві в Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського (м. Київ, вул. Архітектора Городецького 1-3 / 11)

Додаткова інформація: https://1001bilet.ua/2529-katya_chilly_group.html

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter