Автокорпорація "Еталон" планує завершити розробку нових автобусів на базі екостандарту Євро-6 у третьому кварталі 2017 року

16:17, 22 грудня 2016
Останні події
97 0

Київ. 22 грудня. УНІАН. Найбільший в Україні виробник автобусів - корпорація «Еталон» планує завершити розробку нових автобусів на базі екологічного стандарту Євро-6 у третьому кварталі 2017 року для подальшого їх експорту до країн Європейського Союзу. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив президент корпорації «Еталон» Володимир Бутко.

«Я думаю, що у нас цей автобус з'явиться з Євро-6 для Європи десь у третьому кварталі 2017 року, раніше не буде», - сказав президент корпорації.

Також Бутко повідомив, що «Еталон» тісно співпрацює з голландською компанією DAF при конструюванні машин. За його словами, в результаті такої співпраці вже розроблено 2 нових моделі 10-метрових автобусів з двигуном екостандарту Євро-5.

Керівник автокорпорації повідомив, що вартість цих моделей становить близько 90 тис. євро.

У ході прес-конференції голова правління «Чернігівського автозаводу», що входить до складу «Еталону», Валерій Купцов зазначив, що дві нові моделі розроблені для українського і європейського ринку.

«Обидва автобуси мають 39 або 37 (для європейських споживачів – УНІАН) місць для сидіння залежно від конструкції задньої двері. Крім того, автобуси розраховані на 20 місць для стояння», - сказав він.

Купцов повідомив, що європейська модель автобуса була успішно представлена на автовиставці у Ганновері, і нею зацікавилися іноземні клієнти.

Як повідомляв УНІАН, корпорація "Еталон" об'єднує 21 підприємство, зокрема, два автобусних заводи (в Борисполі та Чернігові), завод карданних валів "Український кардан" та Чернігівський ковальський завод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter