Нова модель ринку електроенергії зможе функціонувати лише при повній сплаті за спожиту енергію з боку всіх споживачів – "Енергоринок" (фото, відео)

10:24, 16 грудня 2016
Останні події
33 0

Київ. 15 грудня. УНІАН. Нова модель ринку електроенергії зможе бути ефективно запрацювати і функціонувати лише при повній сплаті за електроенергію з боку всіх споживачів (промисловість, населення, державні установи, комунальні підприємства).

Про це під час круглого столу в рамках спільного з Представництвом Євросоюзу в Україні проекту «#EUkraine» на тему: «Новий закон про електроенергетику: що очікувати споживачам?» повідомив директор державної компанії-оператора оптового ринку електроенергії України «Енергоринок» Юрій Гнатюк.

«Ефективне впровадження і функціонування нової моделі ринку може бути лише при повній сплаті за спожиту послугу з боку всіх споживачів. Головне, щоб це питання було вирішено до початку роботи нової моделі ринку, як мінімум під час перехідного періоду», - сказав Гнатюк.

Він зазначив, що «Енергоринок» спільно з Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, і учасниками ринку розробили проект закону, покликаний врегулювати існуючу заборгованість на оптовому ринку електроенергії. «Важливо не допустити виникнення заборгованості після створення нової моделі ринку і врегулювання заборгованості - УНІАН)», - сказав Гнатюк.

Як повідомляв УНІАН, заборгованість населення України за електроенергію станом на кінець вересня становила 3,1 млрд грн.

Фото круглого столу: http://photo.unian.net/ukr/themes/69731

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter