У Києві 21-23 жовтня відбудеться конкурс краси серед ляльок в рамках міжнародних виставок авторських ляльок та рукоділля (відео)

14:06, 19 жовтня 2016
Останні події
90 0

Київ. 19 жовтня. УНІАН. У Києві 21-23 жовтня у Міжнародному виставковому центрі відбудуться міжнародні салон авторських ляльок «Модна лялька» і виставка рукоділля та творчості «Золоті руки майстрів».

Про це головний редактор журналу «Модне рукоділля», що виступає організатором салону ляльок та виставки «Золоті руки майстрів», Юрій Шуманський повідомив на прес-конференції в УНІАН.

«Родзинкою» салону він назвав проведення конкурсу краси серед авторських ляльок, яких загалом буде представлено понад 2 тисячі. Як зазначив Шуманський, свої роботи цього року представлять 197 художників-лялькарів, які приїдуть з усіх регіонів України, а також з країн Європи. Переможниці обиратимуться у двох номінаціях: «Міс Модна лялька - симпатія журналістів» та «Міс Модна лялька - симпатія глядачів». Найкращих ляльок обиратимуть шляхом голосування, яке відбудеться у перший день роботи виставки з 10.00 до 12.00.

Шуманський також повідомив, що під час салону, крім ляльок, демонструватимуться ведмедики Тедді та інші авторські іграшки.

Крім того, у рамках виставки «Золоті руки майстрів» більш як 270 майстрів з 15 країн світу представлять, зокрема, роботи з бісероплетіння, вишивки стрічкою та інші.

Також на виставці зберуться виробники матеріалів, сучасних інструментів для творчості та хобі.

«І один з центральних моментів цієї виставки - конкурс, який ми проводимо вже не перший рік, конкурс бісероплетіння для дітей. Це вже буде 5-й такий конкурс. В ньому ми об’єднали 64 учасника, і представлено буде на конкурсі 107 робіт дітей як з України, так і з інших країн», - зазначив представник організатора виставки Олена Вєтрова.

За словами Шуманського, оскільки виставки проводяться вже багато років, зокрема, цього року, салон ляльки організовано удванадцяте, а рукоділля – учотирнадцяте, то спостерігається тенденція до збільшення зацікавленості людей до мистецтва рукоділля.

«Серед авторів, які візьмуть участь у виставці, дуже багато людей, які не закінчували спеціальних навчальних закладів, академій, а присвячували своє життя іншим професіям, але згодом зрозуміли, що той талант, який їм даний, треба виразити, донести до людей. І завдяки тому, що люди приходять і бачать все на нашій виставці – для багатьох це стає поштовхом для подальшого розвитку, для когось це навіть стало новою професією», - сказав він.

Шуманський повідомив, що в раках виставки можна буде поспілкуватись з майстрами, буде організовано проведення майстер-класів за різними напрямками рукоділля, в яких можуть взяти участь всі бажаючі.

Вхідний квиток на виставку коштуватиме 30 грн, але всі пільговики та діти до 15 років матимуть можливість безкоштовно відвідати виставку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter