Земельний кадастр готовий до відкриття ринку землі в Україні – Держгеокадастр (відео)

18:08, 12 жовтня 2016
Останні події
33 0

Київ. 12 жовтня. УНІАН. Земельний кадастр містить достатньо інформації про всі ділянки сільськогосподарських земель в Україні для запуску в країні ринку землі, повідомив у ході круглого столу в рамках спеціального проекту «УНІАН-АГРО» директор департаменту землевпорядкування, використання та охорони земель Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) Олександр Краснолуцький.

«Кадастр готовий до ринку землі», - сказав він.

Чиновник зазначив, що частка не внесених у земельний кадастр ділянок не вплине на функціонування ринку в разі його запуску.

«Землі сільськогосподарського призначення майже всі внесено до земельного кадастру, є ще спадщина, невитребувані земельні паї, але це не настільки високий відсоток, який міг би впливати на це питання», - зазначив Краснолуцький.

Він також додав, що Держгеокадастр пропонує запускати ринок землі поетапно. Інакше, за словами Краснолуцького, пропозиція ділянок до продажу може перевищити попит, що призведе до скуповування землі за низькою ціною. Чиновник наголосив, що скасуванню мораторію на купівлю-продаж землі сільгосппризначення має передувати визначення на законодавчому рівні того, хто, в якому обсязі і за яких умов може купувати землю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter