Політолог вважає малоймовірним проведення цієї осені дочасних парламентських виборів

14:38, 05 вересня 2016
Останні події
38 0

Київ. 5 вересня. УНІАН. Проведення дочасних виборів до Верховної Ради цієї осені малоймовірно, але ситуацію можуть змінити настрої у суспільстві.

Таку думку директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала висловив сьогодні під час прес-конференції в УНІАН.

«Мені видається, що осінь хоча і буде жаркою, але навряд чи вона призведе до дочасних виборів (до парламенту) саме восени цього року. Але знову ж – зараз м’яч на боці влади, і по великому рахунку питання виборів чи перевиборів, як на мене, саме в руках влади… Я думаю, що вересень нам дасть відповідь, як буде розвиватися ситуація в напрямку виборів чи перевиборів», - сказав він.

Своєю чергою заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький зазначив, що народні депутати не хочуть проведення виборів, але «цей парламент може розігнати вулиця».

Говорячи про основні тенденції у політиці, яких можна очікувати восени, Бала зауважив, що, зокрема, всі спостерігатимуть за роботою нового глави Адміністрації президента Ігоря Райніна.

«Всі покладають сподівання. І я думаю, що у вересні стане зрозуміло, чи ці сподівання обгрунтовані, чи ні», - сказав Бала.

Також політолог припустив, що у вересні продовжиться протистояння Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури.

«І кожна з цих структур буде намагатися доводити своє лідерство у боротьбі з корупцією», - додав він.

Крім того, на думку Бали, восени можливе загострення ситуації на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter