Екс-гітарист DZIDZIO анонсував створення гурту-двійника

19:48, 02 червня 2016
Останні події
1789 0

Київ. 2 червня. УНІАН. Екс-гітарист та засновник гурту DZIDZIO Олег Турко (Лесик) не виключає, що за кілька місяців він створить гурт-двійник DZIDZIO.

Про це Турко повідомив сьогодні під час прес-конференції в УНІАН.

«Я з Кузьмою Скрябіним зробив Дзідзьо. Я можу зробити другого Дзідзьо і третього, якщо потрібно. Я задумався: а можливо мені дійсно зробити другого Дзідзьо? Права на пісні у мене є. Чому б і ні. Я знайду ту людину. Є багато двійників та пародистів. Я можу підшукати, а може вже і підшукав», - сказав він.

Також Турко повідомив причини виходу з гурту.

«Розрив у групі стався не сьогодні і не вчора. Він певний період готувався. Я спочатку того не відчував, але це вже давно планувалось… Я є власником 25% акцій компанії «Мейсон інтертеймент», так як і Михайло Хома (соліст гурту DZIDZIO). Є ще третій власник, котрий має 50%. Торгова Марка DZIDZIO належить Михайлу і мені порівну… Багато було такого, де я не погоджувався з чимось. Я був завжди проти того, щоб використовувати більші кошти для статусу. Я сказав їм, що вони грають не в ту політику… Мені було комфортно, і я не збирався виходити з гурту, а мені зателефонували і сказали, що я звільнений. Без моєї заяви мене звільнили з гурту як гітариста, як бек-вокаліста. На підставі чого, я не розумію. Вони звільнили потім всю групу. Через кілька днів їх забирають назад, але не забирають мене. Тобто технічно мене відкинули як артиста, але як власника - ні. Бо весь репертуар, написаний Дзідзьо до пісні «Птахоподібна», належить 50 на 50 Міші і мені», - розповів він.

Турко також зазначив, що свого часу Скрябін зіграв вирішальну роль у створенні гурту DZIDZIO.

«Я вирішив, що так як Андрія немає, з яким ми все задумали, свою частку в компанії, щоб не було ніяких суперечок, подарувати його мамі. Свої 25%. Я вирішив, що мені не потрібні ці мільйони», - сказав він.

Турко також зазначив, що наразі має намір зайнятись сольним проектом «ЛесикСам».

«ЛесикСам» буде стовідсотково. Я вже готую пісні. Та я зараз більше задумуюсь над проектом DZIDZIO, бо я багато всього робив, то я подумую у цьому напрямку. Я творча людина і не вмію нічим займатись, окрім музики. До місяця часу одне і друге реалізується», - резюмував він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter