Екс-начальник Департаменту поліцї по боротьбі з наркозлочинністю Кива вирішив повернутися в АТО і балотуватиметься до парламенту

14:43, 24 травня 2016
Останні події
643 0

Київ. 24 травня. УНІАН. Колишній начальник Департаменту по боротьбі з неркозлочинністю Національної поліції Ілля Кива заявив, що відмовився від пропозиції міністра внутрішніх справ Арсена Авакова перейти на службу до МВС та вирішив піти до Національної гвардії, щоб повернутися в зону проведення антитерористичної операції.

Про це Кива заявив на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, Аваков запропонував йому очолити в МВС Департамент у справах ветеранів АТО.

"Це - достойна посада. Але я розглянув його пропозицію, зважив всі "за" і "проти". Я вирішив піти на підвищення, а для мене підвищення - це окоп... Мною був написаний рапорт на ім'я командувача Національної гвардії. Рапорт підписаний, зараз іде моє прийняття. Іду солдатом. Я бачу себе на передовій, там, де чесні люди, там, де правильні поняття і зрозумілий агресор. Тут, у цій прогнилій системі, повірте, я відчував себе дискомфортно", - заявив Кива.

Він повідомив, що Союз ветеранів АТО прийняв рішення висунути його кандидатом в народні депутати у 183-му окрузі в Херсонській області на проміжних виборах 17 липня, і він погодився на цю пропозицію. "Я в Херсоні працював, знаю проблеми і не можу дозволити ще одному корупціонеру дорватися до "корита", - наголосив Кива.

Водночас він поінформував, що вже подав позов про захист честі, гідності та ділової репутації до голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі за те, що той зарахував його до "кримінальних авторитетів". "Я подав позов на цю людину. І я доб'юся, щоб припинити такі шоу та безпідставну реторику", - сказав Кива.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter