Власники автомобільних газових заправок просять Київську владу не руйнувати їх бізнес

15:44, 24 березня 2016
Останні події
110 0

Київ. 24 березня. УНІАН. Власники автомобільних газових заправок просять Київську владу не руйнувати їх бізнес шляхом масового демонтажу, і закликають розробити прозорі правила з продажу скрапленого газу в Києві.

Про це на прес-конференції в УНІАН заявив голова Першої київської асоціації скрапленого газу Олександр Приступов.

«Київська влада реалізує злочинну схему із знищення конкурентного бізнесу і перерозподілу ринку», - сказав Приступов.

За його словами, з 2015 року міська мерія під керівництвом Віталія Кличка взялася за масовий демонтаж автомобільних газових заправок, мотивуючи свої дії відсутністю у власників даних об'єктів переліку необхідних документів.

При цьому, за словами адвоката асоціації Олександра Кривошия, на сьогодні відсутні затверджені правила розміщення даних автозаправок у Києві.

«На сьогодні в місті Київ відсутній правовий механізм, який детально регламентує розміщення заправок автомобільного газу», - сказав адвокат.

За словами представників газової асоціації, демонтаж автомобільних заправок у Києві відбувається з порушенням законодавства: власників не сповіщають заздалегідь про заплановане знесення, під час безпосереднього демонтажу не складаються протоколи, а також під час знесення задіюють так званих «тітушок».

Також, за словами голови асоціації Приступова, зберіганням демонтованого обладнання займається маловідома криворізька компанія «Екоенергоальянс», створена в лютому 2016 року.

«За зберігання виставляються рахунки на 150-200 тис. грн, що дуже часто перевищує ринкову вартість самого обладнання. Тільки за два тижні через цю компанію пройшло близько 16 млн грн», - сказав Приступов.

На думку асоціації, на сьогодні на ринку скрапленого газу Києва за допомогою міської влади відбувається перерозподіл з метою його монополізації, бо лише за минулий рік споживання цього виду палива в Києві зросло на 30%.

«Наші підозри в тому, що цей ринок намагаються монополізувати», - заявив Приступов.

Перша київська асоціація скрапленого газу вимагає організувати широке громадське обговорення правил забудови міста Києва й порядку розміщення, експлуатації автозаправок скрапленого газу.

«Ми забезпечуємо паливо за найнижчими цінами, бо конкуруємо між собою за кожного споживача. Ми не допустимо монополізації і боротимемося за прозорі правила гри на ринку», - заявив голова асоціації Приступов.

Довідка УНІАН. Перша київська асоціація скрапленого газу створена у 2015 році. Асоціація об'єднує близько 70% легальних автомобільних газових заправок Києва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter