Національний комітет конкурсу краси розпочав відбір претенденток на отримання титулу "Міс Україна 2016"

16:24, 23 лютого 2016
Останні події
128 0

Київ. 23 лютого. УНІАН. Національний комітет конкурсу краси «Міс Україна» оголосив про початок всеукраїнського кастингу дівчат, які будуть боротися за корону і почесний титул «Міс Україна 2016».

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила виконавчий директор Нацкомітету «Міс Україна» Ірина Копаниця.

Вона зазначила, що переможниця конкурсу представлятиме Україну на світовій арені серед красунь з більш ніж 120 країн на конкурсі «Міс Світу», пряму трансляцію якого щорічно дивляться понад 2 млрд. глядачів.

Кастинг-директор Нацкомітету «Міс Україна» Єлизавета Чепель повідомила, що складено графік кастингів у різних містах України. Вчора вже відбувся кастингу у Вінниці. Найближчі кастинги будуть проведені: в Ужгороді - 25 лютого, Івано-Франківську - 29 лютого.

«Ми будемо виставляти графіки кастингів на нашому сайті, тому слідкуйте, приходьте. Ми вас всіх чекаємо», - наголосила Чепель.

За її словами, торік участь в кастингах взяли близько 15 тис. дівчат з 40 міст України.

«Цьогоріч хотілось би бачити ще більше дівчат, ми максимально намагатимемося зацікавити їх», - зазначила представник оргкомітету конкурсу.

Як відомо, серед критеріїв відбору – зріст має бути не нижче 170 см, вік – від 17 до 24 років. За словами Чепель, все більше приходить на кастинг дівчат, начитаних, розумних, які знають вже по кілька мов.

«Чим більше у дівчини захоплень, тим цікавіша вона для нас, бо якщо дівчина нічим не займається, вона мало розвинута, нічого не знає і не може бути обличчям України, представляти Україну на Міс Світу. Хочу сказати також, що багато дівчат зараз вдаються до послуг хірургів для зміни своєї зовнішності. Ми це не вітаємо, це великий мінус і це не для участі в нашому конкурсі, тому що ми шукаємо природну красу», - наголосила Чепель.

На прес-конференції зазначалось, що цього року розширено географію місць проведення кастингів, крім міст-мільйонників відбіркова комісія планує приїхати в найвіддаленіші куточки країни.

«Ми також хочемо звернути увагу дівчат з маленьких міст, таких як Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми. Ми дуже великі сподівання покладаємо на них. Тому що часто «родзинку» знаходять саме в якихось глибинках», - сказала Чепель.

Кастинги проводитимуться протягом двох місяців, тобто до травня. Починаючи з 1 лютого на сайті Конкурсу вже зареєстровано більш ніж 500 анкет бажаючих взяти участь у кастингу. Заповнити анкету можна за посиланням http://missukraine.ua/ua/

Копаниця звернула увагу, що Конкурс підтримує низку благодійних проектів, які буде розвивати і надалі.

«Ми вважаємо, що дівчина не може бути просто красивою і все. За цим має щось стояти. Красива жінка привертає увагу більше до себе, до своїх проектів, ініціатив. І ці ініціативи повинні бути правильними. І ми активно хочемо розвивати ці напрямки», - сказала Копаниця.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter