Завтра Конституційна комісія планує схвалити проект змін до Конституції в частині правосуддя і передати президенту - Сироїд

14:41, 29 жовтня 2015
Останні події
94 0

Київ. 29 жовтня. УНІАН. Завтра Конституційна комісія планує доопрацювати і схвалити проект змін до Конституції України в частині правосуддя і передати президенту України.

Про це сказала заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд на прес-кнференції в агентстві УНІАН.

Вона зазначила: «Завтра Конституційна комісія, якщо схвалить законопроект, то направить його до президента України". За її словами, президенту також необхідний буде «якийсь час для того, щоб оформити і подати законопроект до Верховної Ради, а після цього буде голосування за скерування до Конституційного Суду».

Відповідаючи на запитання УНІАН, які реальні терміни ухвалення змін до Конституції України в частині правосуддя, Сироїд сказала: «Попередній план такий - щоб скерувати до Конституційного Суду і отримати висновок та проголосувати у першому читанні ще впродовж цієї сесії, тобто до нового року».

Як відомо, відповідно до Конституції України, розгляд законопроекту після висновку КС може бути лише на наступній сесії, котра розпочинається у лютому 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter