Театр "Маски-шоу" у жовтні-листопаді здійснить ювілейний тур Україною

16:50, 02 жовтня 2015
Останні події
161 0

Київ. 2 жовтня. УНІАН. Театр «Маски-шоу» у жовтні – листопаді здійснить ювілейний тур Україною.

Про це директор театру «Маски-шоу» Наталія Делієва повідомила на прес-конференції в УНІАН, що була присвячена 30-річному ювілею трупи, прем'єрі нового шоу і початку всеукраїнського туру, організованого компанією «Квартал-концерт».

Вона зазначила, що тур охопить 28 міст України, в яких артисти покажуть нове комедійне шоу «Маски в кубі». Першими після мешканців Одеси - міста, де базується театр «Маски-шоу», нову виставу побачать жителі Кривого Рога 15 жовтня, а в Києві прем'єра відбудеться 27 жовтня (МЦКМ «Жовтневий»). Завершиться тур у Миколаєві 10 листопада.

«9-10 жовтня відбудуться спектаклі у Будинку клоунів – у стаціонарному театрі, який належить «Маскам» і який вони створили своїми руками та продовжують творити в цьому театрі останні 12 років. Починається це все з Одеси, а потім пройде по всіх інших 27 містах України», - сказала Делієва.

За її словами, за всі 30 років існування театр ще не здійснював такого грандіозного туру.

«І завдяки «Квартал-концерт» цей тур відбудеться… Я й сама організувала тури, і це було 7, 10, 12 міст України, але 28 – це вперше за 30 років. І ось у ювілей ми їдемо у такий тур», - зазначила Делієва.

Своєю чергою актор театру «Маски-шоу», народний артист України Георгій Делієв повідомив, що нова вистава була задумана саме з нагоди 30-річчя створення колективу.

«Ми вирішили підбити підсумки нашої багаторічної діяльності, тому що після кожного спектаклю, коли ми граємо, до нас підходять глядачі і просять показати те, що ми раніше робили. А ми вже деякі речі давно не виконували, деякі забули… І ми вирішили «згадати давнину»: ми згадали старі номера-хіти, які дуже подобались глядачам і яких глядачі чекають, і ми їх відновили. Причому це номери, які були в нас і 30 років тому, і 25, і 10… І будуть зовсім нові. Ми придумали для вистави нові скетчі, репризи, номера і реалізували їх у єдиній концепції», - сказав Делієв.

За його словами, це буде комедія без слів про те, як фантазія стає реальністю, а реальність - фантазією. Глядачам покажуть виставу-сновидіння зі смішними сценами, які змінюватимуться і філософськими образами, й неочікуваними трюковими ноу-хау.

«Головна ідея спектаклю у тому, що ми всі прагнемо отримати свободу, але часто стаємо рабами своїх стереотипів. «Маски в кубі» розширюють межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе», - додав Делієв.

За словами Делієвої, у ювілейному спектаклі візьмуть участь 6 акторів театру - основний склад, які за 30 років існування становлять «кістяк» трупи: Борис Барських, Делієв, Наталія Бузько, Олександр Постовенко, Ігор Малахов та Михайло Волошин. Також буде задіяна одна нова молода актриса.

Під час прес-конференції експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін вручив представникам трупи театру сертифікат про зафіксований рекорд України «Театральна трупа, яка 30 років не змінювала свого акторського складу», що є прецедентом в історії театру. На підтвердження факту щодо одного місця роботи актори продемонстрували свої трудові книжки із відповідними записами про прийняття на роботу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter