Україна має високі шанси на проведення Всесвітніх Ігор "Спорт для всіх-2020" - директор всеукраїнського центру

15:21, 23 вересня 2015
Останні події
92 0

Київ. 23 вересня. УНІАН. Директор всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Сергій Пчелін переконаний, що Україна має високі шанси на проведення Всесвітніх Ігор «Спорт для всіх» у 2020 році.

Про це він сказав під час прес-конференції в УНІАН.

Пчелін зазначив, що Україна в особі Всеукраїнського центру «Спорт для всіх», подала заявку до Міжнародної асоціації «Спорт для всіх» TAFISA на отримання права приймати Ігри у 2020 році.

«Ці ігри – своєрідний майданчик для проведення (змагань – УНІАН) непрофесійних видів спорту. Це майданчик для організації фізкультурно-оздоровчих заходів або якихось невизнаних видів спорту, але які існують і дуже популярні серед населення в усьому світі», - сказав він.

Водночас, за словами Пчеліна, для проведення Ігор Україна не зобов’язана проводити якесь глобальне будівництво спортивної інфраструктури.

«У нас, в принципі, все готове. На Євро-2012 ми показали, як ми вміємо працювати, будувати і проводити такі форуми», - зазначив директор центру і додав, що цей проект поєднає 10-15 тисяч людей з понад 100 країн.

Кожна країна, зауважив Пчелін, має привезти на Ігри гру або вид активності, якому понад 100 років.

«Ми ще обговорюємо, у нас відбуваються суперечки, що представить Україна», - сказав він.

Директор центру висловив сподівання на успішне для України голосування, яке відбудеться 16 жовтня в рамках Всесвітнього Конгресу TAFISA в Будапешті (Угорщина).

«Як нас запевнили наші партнери із закордону, у нас дуже і дуже хороші шанси на проведення цього форуму», - зазначив Пчелін.

Він також повідомив, що це стане і майданчиком для проведення чемпіонатів різних спортивних федерацій.

Основні витрати під час Ігор – це розміщення їх учасників. Від кожної країни приїздить 10 представників, і господарі Ігор мають безкоштовно їх розмістити.

За словами Пчеліна, наразі орієнтовні суми для проведення Ігор – 2-3 млн. євро.

Своєю чергою, олімпійська чемпіонка з кульової стрільби, заслужений майстер спорту Олена Костевич наголосила на важливості ідеї масового розвитку спорту, особливо, для дітей.

Водночас, вона відзначила проблеми зі спортивною інфраструктурою в Україні.

«У нас футбольна інфраструктура дуже розвинута, але інші об’єкти – ні», - сказала спортсменка.

Крім того, футболіст, заслужений майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу Владислав Ващук зауважив, що спортивній сфері необхідна підтримка держави. Він, зокрема, висловив думку, що мало уваги приділяється фізичному розвитку дітей, зокрема, їхньому здоров’ю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter