Бізнес закликає державу вдосконалити механізми боротьби і законодавство з протидії кібератакам (відео)

16:18, 01 листопада 2019
Останні події
66 0

За словами експерта, в Україні варто створити або окремий комітет у Верховній Раді, або ще якийсь орган, який допомагав би бізнесу взаємодіяти з державою у протидії кібератакам.

Київ. 1 листопада. УНІАН. Представники бізнесу закликають органи влади удосконалити механізми боротьби і законодавчу базу в сфері протидії кібератакам на Україну.

Про це на прес-конференції в УНІАН заявив голова рекламної компанії «Аміллідіус» Богдан Терзі.

«Проблема кібератак на бізнес набирає обертів, їх зараз щораз більше й більше. Можливо, варто для вирішення проблеми створити або окремий комітет у Верховній Раді, або ще щось, що допомагало б взаємодіяти з органами влади, наприклад, кіберполіції, з протидії кібератакам. Новий орган саме на цьому б і спеціалізувався, і дуже швидко розглядав інформацію про шахраїв і блокував би на території України домен», - заявив він.

Він зазначив, що через допомогу «Аміллідіуса» одному зі своїх бізнес-партнерів у протидії кібератакам на їхній бізнес, шахраї переключилися безпосередньо на його компанію.

«Минулого разу вони атакували наших клієнтів. А коли ми все це розповіли, вони почали і нас «бомбити». Ми легко до цього ставимося, тому що отримаємо через тиждень рішення суду і їхні сайти заблокують», - зазначив Терзі.

Він також повідомив, що у компанії є необхідні знання та досвід - як практичний, так і теоретичний, щоб боротися з такого роду шахраями.

«Головне досягнення, що ми перемогли весь негатив, який було створено шахраями. Ті методи, які ми озвучували, все спрацювали, і ми досягли результату. Негатив на компанію нашого бізнес-партнера знівельовано», - повідомив він.

Голова компанії «Аміллідіус» також додав, що зараз вже є вся необхідна інформація і навіть розкрито ім'я шахрая, який перебуває у Російській Федерації, а також закликав у разі виникнення схожих прецедентів звертатися за допомогою.

«Буду радий, якщо ви звертатиметеся до нашої компанії, якщо у вас раптом будуть якісь складнощі. Ми завжди із задоволенням допоможемо і підкажемо в боротьбі з такими шахраями», - завершив він.

Як повідомляв УНІАН, голова рекламної компанії «Аміллідіус» Богдан Терзі, клієнти якого неодноразово зазнавали незаконних дій шахраїв, заявив, що кібершахрайство набирає обертів. Основними причинами він назвав недостатню законодавчу базу для протидії кібератакам і шахраям, а також низький рівень фінансової та цифрової грамотності населення.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter