Українські чемпіони відтепер будуть готуватись до змагань найвищого рівня на базі унікальної легкоатлетичної арени Sport Life – Запоріжжя. Меморандум про співпрацю між групою компаній Sport Life та Федерацією легкої атлетики Запорізької області був підписаний у Києві.

За короткий період Sport Life відновив у Запоріжжі практично зруйновану легкоатлетичну арену та відбудував сучасну спортивну базу, на якій можуть займатися спортом не тільки звичайні любителі спорту, а й професійні українські спортсмени, які готуються до  Олімпійських ігор, світових та європейських чемпіонатів.

«Ми давно шукали базу, на якій наші спортсмени могли б тренуватися у міжсезоння. Відтепер у нас така можливість є. Співпраця зі Sport Life – це чудовий приклад приватно-державного партнерства у спортивній сфері», - сказав на прес-конференції в УНІАН Віктор Грінюк, президент Федерації легкої атлетики міста Києва.

Михайло Букрєєв, президент Федерації легкої атлетики Запорізької області наголосив: «Ми вдячні Sport Life за участь в цьому унікальному експерименті. У нас багато талановитих спортсменів і тренерів, але для результатів у спорті потрібні унікальні інфраструктурні об'єкти. Саме таким є легкоатлетичний манеж у Запоріжжі. Після масштабної реконструкції - це найсучасніша функціональна база в Україні».

Заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, тренер Костянтин Рурак подякував Sport Life за можливість тренуватися на майданчику світового рівня. «Я сам тренувався колись у цьому легкоатлетичному манежі. Але зараз це зовсім інший, новий та сучасний об’єкт. Тут залишилась атмосфера теплого відношення до спорту і легкої атлетики, персонал Sport Life завжди готовий допомогти. Впевнений, наше співробітництво не тільки сприяє популяризації легкої атлетики, але й допоможе нам у підготовці до літніх Олімпійських ігор наступного року», - сказав Костянтин.

Фото з прес-конференції: https://photo.unian.ua/theme/90645-press-konferencii-v-unian-v-sport-layf-nachalas-podgotovka-sportsmenov-k-letnim-olimpiyskim-igram-2020.html

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram