У ГО «Інтереси народу» вважають молодіжну складову у передвиборчій програмі Тимошенко найбільш перспективною для виконання (відео)

15:25, 04 березня 2019
Останні події
150 0

У громадській організації проаналізували бачення молодіжної політики після виборів кандидатами в президенти України, яке вони декларують у передвиборчих програмах.

Київ. 4 березня. УНІАН. У Громадській організації «Інтереси народу» вважають молодіжну складову у передвиборчій програмі кандидата у президенти України Юлії Тимошенко найбільш перспективною для виконання.

Про це заявив голова цієї організації Ігор Герчук на прес-конференції в агентстві УНІАН на тему «Молодіжна складова у передвиборчих програмах кандидатів у президенти України».

За його словами, пріоритетами у передвиборчій програмі Тимошенко є створення робочих місць для молоді, наявність молодіжного житла, кредитування молодіжного підприємництва, підтримка сімей через виплату допомоги при народженні дітей.

Як зазначив у свою чергу заступник голови ГО «Інтереси народу» Олег Бодак, було проаналізовано бачення молодіжної політики після виборів кандидатами в президенти України, яке вони декларують у передвиборчих програмах. «Наша команда дійшла висновку, що далеко не кожен кандидат занепокоєний питаннями молодіжної політики, які, без жодного сумніву, є одними з найбільш актуальних і повинні становити пріоритет для влади», - додав він.

За його словами, відповідно до останніх опитувань, найбільшу підтримку серед молоді має кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський. Бодак зауважив, що в його передвиборчій програмі молодь згадується двічі, зокрема, зазначається: «Я розповім вам про Україну своєї мрії, де в молодої сім’ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок», також йдеться про необхідність надання молоді якісної освіти, її працевлаштування та наявність простору для самореалізації.

Олег Бодак зазначив, що в програмі чинного президента України Петра Порошенка «ми не знайшли жодної згадки про молодь і про будь-які вектори розвитку даної політики». За словами заступника голови ГО, можливо, це пов'язано з тим, що під час президентства Порошенка «питання молоді не було поставлене як одне з пріоритетних».

Бодак додав, що у програмі кандидата в президенти Тимошенко є цілий розділ «Нова молодіжна політика», у якому йдеться про чотири вектори розвитку молодіжної політики та покращення життя молоді в Україні.

За його словами, важливо те, що Тимошенко пропонує «створення нових робочих місць шляхом підвищення виробництва», а також застосування пільгової системи оподаткування для роботодавців, які працевлаштовують молодь, а саме випускників навчальних закладів. «Нова молодіжна політика має на меті створення і втілення в життя програми банківського мікрокредитування для молоді та середнього класу для всіх типів бізнесу і прийняття відповідного законодавства, яке б сприяло реалізації цього банківського мікрокредитування», - сказав Бодак. За його словами, важливо, що в програмі йдеться про необхідність створення державного фонду страхування іпотечних кредитів, що дозволить його отримати без першого внеску і без застави.

Олег Бодак зазначив, що Тимошенко пропонує повернення виплат, які були раніше, на народження дітей - 50 тисяч гривень при народженні першої дитини, 100 тисяч - при народженні другої дитини і 150 тисяч гривень при народженні третьої і кожної наступної дитини. На його переконання, така програма є «досить багатосторонньою і має чіткий вектор руху».

Бодак додав, що кандидат в президенти Анатолій Гриценко вважає за необхідне запровадження нової виборчої системи і заборони мільярдної політичної реклами на телеканалах, що «відкриє шлях у владу чесним професіоналам, в тому числі і обдарованій молоді». У передвиборчій програмі Гриценка передбачені стимули для виробництва українських культурних шедеврів, насамперед, українського кіно, сучасних проектів для підлітків та молоді.

У програмі кандидата в президенти Олега Ляшка йдеться про необхідність навчання молоді і за межами України, але потрібні стимули, щоб вони верталися в Україну та застосували тут отримані знання, додав Бодак. За його словами, також йдеться про доступне житло для молоді, щоб «сім'ї з дітьми не тинялися», а мали власне житло.

Прес-секретар ГО «Інтереси народу» Катерина Перепелицина зауважила, що організація заснована ініціативною молоддю у Львові, а потім були створені осередки у всіх регіонах України. За її словами, ГО «Інтереси народу» займається розвитком місцевих ініціатив, підтримкою людей з обмеженими можливостями та створенням умов для самореалізації молодих людей в Україні. Вона наголосила, що організація робить все для того, щоб залучити молодь та інші верстви населення на місцевому рівні до політичного та громадського життя.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter