Київ. 18 травня. УНІАН. Канадські лікарі запрошують учасників АТО на безкоштовні пластичні операції, які вони проводитимуть на базі військового госпіталю в Одесі з 19 по 26 травня.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила голова "Ліги українок Канади" Оксана Кузишин.

За її словами, в Україну прибуває шоста канадська медична місія у складі 25 медиків, яка працюватиме на базі Військово-медичного клінічного центру Південного регіону для допомоги захисникам України.

Мета місії, сказала Кузишин, – провести найбільш ефективне і безпечне безкоштовне лікування, надати можливість скористатись найновішими технологіями у медицині, знаннями й досвідом найкращих лікарів.

Канадські медики проведуть спеціальний огляд поранених українських військових на базі Військово-медичного клінічного центру Південного регіону в Одесі з 19 по 26 травня. Щодня фахівці надаватимуть консультації, проводитимуть реабілітаційні заходи та операції у трьох операційних кімнатах.

"Місія надаватиме допомогу пораненим, у яких була тавма черепа та обличчя. Лікарі використовуватимуть найновіші методики та матеріали для імплантації. Лікарі шукають пацієнтів. Вже є 65. У суботу-неділю лікарі проведуть огляд, щоб зрозуміти, хто з них і якої саме потребує операції. Оперуватимуть до 6 пацієнтів на день. Це все буде безкоштовно. Якщо є ще ветерани АТО, що потребують допомоги, вони можуть зателефонувати: (097) 952-50-32", - сказала вона.

Як зауважила Кузишин, цей проект цілком благодійний: лікарі та медсестри приїхали в Україну, перебуваючи у відпустках, а за рахунок благодійників, зокрема "Ліги українок Канади" і "Канадсько-української фундації" придбано витратні матеріали, медикаменти для операцій. В цілому вартість проекту - декілька сотень тисяч доларів.

У свою чергу представниця "Ліги українок Канади" Анна Захарова заявила, що ліга виступає в цьому проекті "як спостерігач, а також для допомоги і координації на місцях. Ми будемо знаходитися в Одесі впродовж тижня".

Фото з прес-конференції: https://photo.unian.net/ukr/themes/79810

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram