Премія «Телетріумф» відбудеться навесні цього року

13:48, 16 лютого 2018
Останні події
154

Київ. 16 лютого. УНІАН. Національна телевізійна премія України «Телетріумф» відбудеться навесні цього року.

Як повідомив член експертної ради Української телевізійної академії Влад Ряшин під час прес-конференції в УНІАН, найімовірніше, подія проходитиме у другій половині квітня.

Директор Індустріального телевізійного комітету Ігор Коваль додав, що прийом заявок на національний телевізійний конкурс розпочнеться наступного тижня і триватиме 15 днів. На голосування журі, яке розпочнеться після перевірки поданих робіт, відведено два тижні.

«В цілому ми плануємо вийти на оголошення номінантів в перших числах квітня», - наголосив Коваль і додав, що технічно «ми будемо готові проводити премію в другій половині квітня, але є ще багато питань для вирішення, щоб визначитись з конкретною датою церемонії».

Також Коваль зазначив, що цей «Телетріумф» – «перехідний, бо в ньому в будуть представлені роботи, які вийшли в ефірі українських каналів за період з 1 вересня 2016 року по 31 грудня 2017 року, а вже в подальшому «Телетріумф» буде проводитись весною і будуть оцінюватися проекти, які були в ефірі каналів в період з 1 січня по 31 грудня».

Ряшин повідомив, що в рамках Української телевізійної академії сформовано 6 професійних жанрових гільдій і, якщо раніше всі члени журі «Телетріумфу» оцінювали всі номінації, то тепер кожна з цих гільдій оцінюватиме номінації, котрі належатимуть до сфери діяльності цієї гільдії.

Голова Експертної ради Української телевізійної академії Ольга Захарова зазначила, що в конкурсі буде 80 номінацій - 35 програмних, 39 особистих, в тому числі номінації «Кращий режисер», «Кращий актор», «Кращий сценарист», «Кращий репортер», а також 6 регіональних номінацій.

Вона наголосила, що з’явилися нові номінації, до яких буде залучено «фахівців, що працюють сьогодні не тільки на телебаченні, а й в цифрових медіа також».

Коваль нагадав, що в кожній номінації має бути не менше трьох робіт, а якщо цього не відбудеться, то номінація буде визнана такою, що не відбулася. Він повідомив, що сьогодні буде оприлюднена інформація щодо конкурсу - перелік номінацій, вимоги щодо робіт.

Ряшин повідомив, що раніше було лише 45 номінацій, тобто майже вдвоє менше, ніж в цьому році, але в той же час він прогнозує, що в цьому році з 80 номінацій буде реалізовано, скоріш за все, 60.

Член Експертної ради Української телевізійної академії Вікторія Бурдукова розповіла, що в рамках гільдії «тематичних програм, музичного, дитячого телевиробництва» з’явилася можливість на конкурсі номінувати денні і ранкові програми, ведучих цих програм, а також з’явилася номінація «Інтерв’юєр» та інші.

Як відомо, премія «Телетріумф» — національна телевізійна премія України, започаткована 14 грудня 2000 року. Метою премії є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування та відзначення найвагоміших досягнень у сфері телебачення і, як підсумок, побудова високих стандартів телемовлення на території України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter