Круглий стіл «Ідеальний народний депутат: електоральний портрет українського депутата»
19 березня о 13.00 в пресцентрі УНІАН відбудеться круглий стіл з обговорення образу ідеального народного депутата сучасної України. Приводом стало обговорення загальнонаціонального дослідження видання «Політарена» та дослідницької компанії Active Group про про те, яким українці бачать ідеального народного депутата України.
Учасники обговорять, які функції виборці вважають ключовими для депутата, критерії оцінки діяльності депутатата що стає фактором для вибору того чи іншого депутата. А також, яким мають бути реальні (а не ідеальні) кандидати, яких можуть підтримати українці на повоєнних виборах.
Мета заходу – сформувати змістовну публічну дискусію про образ ідеального народного депутата в умовах війни та повоєнної відбудови, зіставити очікування виборців з реальним станом розвитку демократії в Україні, можливостями парламенту, партійної системи й політичних практик.
До участі запрошені:
• діючі народні депутати України
• народні депутати попередніх скликань
• експерти з електорального процесу та політичних технологій
• представники ЗМІ.
Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, Пресцентр УНІАН.
Реєстрація для журналістів на місці за редакційним посвідченням з 12.30.
Трансляція на сайті: https://www.unian.ua/static/press/live