«Презентація звіту Східної правозахисної групи – «Політична окупація РФ в ОРДЛО». Та відповідь правозахисної групи пропагандистам РФ стосовно інформаційного нападу на організацію»

13:30, 20 квітня 2021

20 квітня о 13.30 в УНІАНвідбудеться прес-конференція на тему: «Презентація звіту Східної правозахисної групи – «Політична окупація РФ в ОРДЛО». Та відповідь правозахисної групи пропагандистам РФ стосовно інформаційного нападу на організацію».

Учасники:  Павло Лисянський, правозахисник, засновник Східної правозахисної групи, Лауреат Німецько-Французької премії з прав людини та Верховенства права;  Віра Ястребова, адвокат, директор Східної правозахисної групи; Максим Бутченко, журналіст, письменник; Сергій  Пащуков, політолог.

Представники громадської організації «Східна правозахисна група» презентують звіт про діяльність політичної партії РФ в ОРДЛО відносно керування процесами створення та функціонуванню апаратів окупаційних адміністрацій РФ в ОРДЛО. Зокрема, про діяльність політичної партії «Справедлива Росія-За правду» на чолі з громадянином РФ Сергієм Міроновим. У звіті буде розкрита діяльності партії з 2014 по 2021 рік на тимчасово окупованих територіях РФ в Луганської та Донецької областей з питань паспортизації РФ в ОРДЛО, просуванню освіти РФ в ОРДЛО та ін.

На прес-конференції будуть озвучені плани Кремля відносно участі у виборах до Державної думи РФ в 2021 році мешканців ОРДЛО.  У 2021 році партія «Справедлива Росія» відкрила філіал в ОРДЛО та запропонувала деяким «громадським діячам» ОРДЛО балотуватися до Державної Думи РФ. Такі дії  учасники заходу називають політичною окупацією.

Також, спікери зроблять заяву щодо дій пропагандистів РФ відносно СПГ та повідомлять про інформаційні напади, які були здійснені  на Східну правозахисну групу за останні сім місяців.

Місце проведення : вул. Хрещатик, 4, конференц-зал.

Увага! Онлайн-трансляція розпочнеться о  13.30, 20 квітня , і буде доступна за посиланнями:

сайт: https://www.unian.ua/static/press/live

Youtube: http://https://www.youtube.com/watch?v=aCQtx7yn6Q8

Додатково питання можна поставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа "Питання на прес-конференцію  20.04  о  13.30")