«Електронний сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя»: можливості для пацієнтів, медичних працівників, громадськості»

14:30, 26 лютого 2021

26 лютого  о 14-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Електронний сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя»: можливості для пацієнтів, медичних працівників, громадськості».

За даними Національного канцер-реєстру України  373 українці щодня дізнаються про онкологічний діагноз. Кожен 6-й  українець відмовляється від  звернення до лікаря через високу вартість лікування.

До Всесвітнього дня боротьби проти раку в Україні запущено електронний сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя». Сервіс допоможе зробити лікування для пацієнтів з онкологією доступнішим і зменшити частку українців, що відмовляються від лікування. В рамках заходу відбудеться презентація сервісу «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя», який розроблений ГО «Ліки Контроль», ГО «Електронна адвокація»  за підтримки Міжнародного фонду  «Відродження».

Питання для обговорення: Міжнародна практика використання національних списків лікарських засобів для державної системи охорони здоров’я, державні та місцеві програми безоплатного забезпечення пацієнтів лікарськими засобами у рамках програми медичних гарантій гарантій (Доступні ліки, Нацперелік, Централізовані закупівлі, місцеві (регіональні) програми), як онко-пацієнту отримати  лікування безоплатно тощо.

Учасники: голова  ГО «Електронна адвокація» та ГО «Ліки Контроль» Наталія Гуран;  директор Програми «Громадське Здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» Вікторія Тимошевська;  хірург-онколог, головний лікар Національного інституту раку Член групи експертів МОЗ України за напрямом “Онкологія” Андрій Безносенко; віце-президент ГО «Афіна. Жінки проти раку» Членкиня групи експертів МОЗ України за напрямом «Онкологія»  Вікторія Романюк (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал).

Увага! Онлайн-трансляція розпочнеться о  14.30, 26 лютого, і буде доступна за посиланнями:

сайт: https://www.unian.ua/static/press/live,

Youtube-канал  УНІАН:   https://www.youtube.com/unian

Питання також можна поставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа «Питання на прес-конференцію  26.02 о 14.30»)