"Прес-конференція, присвячена впровадженню курсу HELP Ради Європи з питань внутрішнього переміщення"

11:00, 19 лютого 2020

19 лютого об 11.00 в УНІАН відбудеться прес-конференція, присвячена юридичному захисту прав вимушених переселенців та результатам впровадження курсу HELP Ради Європи з питань внутрішнього переміщення.

Організатор: Офіс Ради Європи в Україні (Проект Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень”) спільно з Національною асоціацією адвокатів України.

Питання: висвітлення сучасного стану надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, успішних прикладів з адвокатської практики у справах щодо відновлення прав вимушених переселенців та результатів впровадження онлайн-навчання з питань внутрішнього переміщення у світлі європейських стандартів прав людини у професійну підготовку адвокатів.

Спікери:Ганна Христова, керівниця Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» (модераторка), Олена Сібільова, координаторка програми Ради Європи HELP від Національної асоціації адвокатів України, Олександр Баранов, в. о. директора, Дмитро Красовський, начальник відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування Координаційного центру з надання правової допомоги, Алла Федорова, доцент Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, співрозробниця онлайн- курсу, адвокати, які успішно завершили курс HELP Ради Європи з питань внутрішнього переміщення.

До участі у прес-конференції запрошено представників профільних міністерств та офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Початок реєстрації ЗМІ о 10.30 (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

прес-конференція буде доступна тутпрес-конференція буде доступна тут
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter